| Andrei4k33 a întrebat:

Salut! As avea și eu o întrebare. Vreau sa îmi deschid un cont la Unibet online, cardul îl am trecut in Apple Pay pe telefon și am inteles ca nu mai trebuie sa dau datele cardului, trec direct opțiunea Apple pay. Este vreo problema dacă cardul de credit respectiv nu este pe numele meu? Adica datele din cardul de identitate nu sunt aceleași cu cele din cardul de credit. Sunt șanse sa nu mă lase sa scot banii câștigați sau e Ok?
Mulțumesc mult!

1 răspuns:
| ZeUs13 a răspuns:

Da, este problema. Cardul trebuie sa fie pe numele titularului, adică identic cu persoana pe numele căreia este creat și contul respectiv.