| xSNGHOSTx a întrebat:

Daca imi fac cont pentru pariuri(unibet Superbet etc…) si il fac pe buletinul lui x (albert cristian rosu) ca sa scot banii (din aplicatie) ar trebui sa folosesc un card de credit cu acelasi nume? (albert…

Întreb asta pentru că un prieten de al meu încă nu și a făcut card și mai durează până și-l face
Poate să își facă cont pe numele lui și să scoată banii pe cardul meu? Sau trebuie sa fie același nume pe card și pe cont
Eu din câte știu datele trebuie sa corespunda dar nu sunt sigur

Nu vreau răspunsuri de genul(de ce bagi la pariuri/nu e bine/etc)

3 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Ai mai pus intrebarea asta. laughing Citeste regulamentul.

| DonMoldo a răspuns:

Ai tot ce trebuie la ei pe site https://www.unibet.ro/terms ia si citeste sau n-ai invatat la scoala?

| Andreea99911818181 a răspuns:

Nu. Merge pe orice card.