| VoNynyo a întrebat:

As dori sa cumpar un teren cu un depozit pe el dar cu o suprafata mai mare de 3000 de mp.Nu conteaza daca e in oras sau mai departe de oras.Dar as dori sa il cumpar in rate direct la propietar.As dori sa fie maxim 10000 de euro.Nu conteaza in ce stare e depozitul, ma refer cum sunt alea de pe timpuri cap sau nu stiu denumirea corecta unde se colecta recolta.Am cautat pe site de imobiliare dar nu am gasit.Dau funda si respectul meu.Va multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Te referi la silozurile vechi.
Cauți zona respectivă și pui un anunț că vrei să o cumperi. Anunțul îl pui pe gard; sau în lipsa unui gard înfigi țărușuri în pământ de jur împrejur.
Te poți interesa printre localnici al cui este terenul și cum poți da de proprietar.
Noi nu cunoaștem. Nici localitatea sau judetul nu ni l-ai spus. Că doar nu vei traversa țara, chiar dacă ar fi mai ieftin la sute de km depărtare de tine.

| VoNynyo explică (pentru anonimg):

Nu conteaza oriunde in tara traversez toata Romania daca trebuie