| ๔єภเร1923๔єภเร a întrebat:

As dori sa fac un schimb de telefoane prin courier. (S6 edge si diferenta pe iph 6s plus)Este vreun courier care ofera sansa de deschiderea coletului la livrare?

2 răspunsuri:
| aly456 a răspuns:

Orce curier ofera sansa de deschidere a coletului la livrare.ii poti lua pe cei de la fan curier sau dragon star.

| Orange0000 a răspuns:

Salut. Din cate stiu nu cam toate. Firmele de curierat ofera acest. Lucru insa. Cei de la fan curier. Ofera acest lucru dar cu, conditia ca de la inceput sa. Bifezi acest lucru