| Romeo666 a întrebat:

Salut.As dori sa stiu cine detine cei mai multi bani doar pe Card Bancar de Debit/PayPal? Adica cine are cei mai multi bani doar pe Card Bancar de Debit/PayPal? Cum il/o, ii/le cheama pe persoanele ce detin ce am spus mai sus si de unde sunt? Sau daca sunt din Romania si alte tari cum il/o, ii/le cheama? Va rog frumos sa nu ma luati la misto.Va multumesc din suflet!

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cine i ti dă tie asemenea informatii, p lea de la oi.

| Wr3nch a răspuns:

Nu ai banii pe card, ci intr-un cont bancar cu card atasat. Si informatiile de gen sunt confidentiale, nu ai cum sa afli.

| Catrice a răspuns:

Brb stai sa accesez baza de date mondialahee hee

| johnnny123 a răspuns:

Tu ești tot ăla care a scris la MApN să-i întrebe dacă te iau în armată dacă lucrezi la Glovo?

Și tot ăla care a întrebat dacă se dă kilometrajul înapoi la mașină dacă mergi cu spatele? Și dacă se poate pune GPL pe o mașină electrică?

Iar acum întrebi cum îi cheamă pe oamenii care au cei mai mulți bani pe PayPal?

Ne cam ceri imposibilul atunci când spui "să nu te luăm la mișto".

| haileewatson a răspuns:

laughing asta e gluma zilei