| DBurdusel a întrebat:

Detin un card de debit VISA Classic de la BRD care nu imi permite sa transfer bani catre bwin sau moneybookers. As vrea sa stiu ce tip de card trebuie sa am pentru asa ceva, evident de la cineva care deja il detine si il foloseste la asa ceva... Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Intra pe site-ul oficial al celor de la bwin si moneybookers, acceseaza Modalitati de plata si acolo ai toate cardurile acceptate, precum si alte modalitati de plata. Sper ca ai peste 18 ani, daca nu ai acesta ar fi motivul pentru care nu accepta plata. Succes si numai bine!

| DBurdusel explică:

Am 18 ani, am card VISA este acceptat de ambele site-uri, dar problema este banca BRD care nu accepta transferuri catre astfel de site-uri, decat cumparaturile sunt acceptate online. Ma intereseaza o banca care sigur accepta transferurile de genul... pentru jocuri de noroc... Mersi de raspuns!