| LaTulipeNoire a întrebat:

As vrea sa comand de pe ebay.com niste produse si sa le vand mai scump aici, creand o micuta afacere.

Pt inceput m-am gandit sa aduc niste carcase de telefoane si stickuri, sau alte accesorii si maruntisuri deoarece sunt foarte ieftine...

Ce mi-ati recomanda sa cumpar de acolo si sa vand aici? Niste produse, care se vand ca painea calda la noi in romania...

Oare urmatoarele produse se vand binisor in Romania?:

-carcasa n73 neagra
-carcasa n95 8gb
-stickuri 4gb
-carcasa 6300?

Ce altceva credeti ca s-ar mai putea vinde, sa nu raman cu ele? Piese de telefoane ceva, orice

Cu ocazia asta va mai intreb si daca cardul 10 pentru studenti de la BRD este acceptat de Paypal...

Multumesc mult... ofer Funda! O seara buna!

7 răspunsuri:
| visatorul78 a răspuns:

Grija la taxe vamale si TVA

| push2gl a răspuns:

Veza ca o sa trebuiasca sa platesti si aici cand ridici coletul de la posta niste accize, TVA in functie de continutul coletului

| nonny50 a răspuns:

O carcasa de n73 m ar interesa p mine...da' sa nu fie fake din ala sa se ia vopseaua in 2 saptamani.hee hee

| nonny50 a răspuns:

App.daca faci vreo comanda sa ma anuntzi si pe mine.oke? vreau sa cumpar si eu ceva! big grin

| nonny50 a răspuns:

Oke...ms mt...si astept sa ma contactezi! o sa ti las un PM cu id! big grin

| LaTulipeNoire explică:

Majoritatea vanzatorilor de pe ebay trimit si in Romania...Am observat ca Italia este exclusa din cauza neseriozitatii

Da nonny te voi anunta...dar momentan trebuie sa-mi fac un card sa-l atasez la paypal.etc,va mai dura, pana aatunci ma mai informez...
Carcasele sunt Clasa A+ adica nu sunt stouri din alea din piata.Sunt de o calitate foarte bune, negre de music edition

Răspuns utilizator avertizat