| RzV1999 a întrebat:

As vrea sa imi cumpar o camera video la un pret mai mic. Am gasit doua dar nu stiu care e mai buna Sony handycam hdr-cx240e si jvc everio gz-rx515be. Nu ma pricep absout deloc la camere dar totusi as vrea sa poata filma la lumina mai scazuta.

3 răspunsuri:
| IIIshaneIII a răspuns:

Jvc-ul pare mai buna dar nici Sony nu lasa de dorit, oricum Sony e lider la camere foto-video si chiar de jvc-ul sta mai bine pe harie Sony s-ar putea sa ai dea clasa, cel mai bine le testezi in magazin pe amndoua

| RzV1999 explică (pentru IIIshaneIII):

As vrea sa le iau online. Acum...nu stiu care dintre ele se comporta mai bine la lumina joasa.

| IIIshaneIII a răspuns (pentru RzV1999):

Comanzi o camera o probezi 2-3 zile si ai dai retur, apoi o comanzi pe a 2-a o probezi si ai dai retur, dupa ce te-ai hotarat care iti place o comanzi si o pastrezi, singurul dezavantaj ca o sa cresca investitia cu ~60lei datorita costurilor de returnare