| thealexzor a întrebat:

Salut, am si eu o intrebare, cum as putea copia un video de pe camera de filmat ( un sony handycam hi8) pe PC? Mi-am luat un cablu care sa faca legatura intre cele doua dar nu stiu cum sa fac copierea din camera pe pc.

5 răspunsuri:
| Artemis94 a răspuns:

Poi nu stiu cum e la camerele video, dar eu imi copiez poze, muzica dar eu am card care il intrduc in telefon mut/copiez elementele respective si pe urma bag cardul in calculator simut/copiez happy

| thealexzor explică (pentru Artemis94):

Multumesc de intentie sorynella94, dar nu merge asa usor, cel putin nu stiu eu.

| Artemis94 a răspuns (pentru thealexzor):

Ei bine atunci nu pot decat sa iti urez baftawinking

| AdrianoVV a răspuns:

Pai se poate in felul urmator...la start in al program dai la accesori si acolo o sa gasesti Scanner and Camera Wizard dai acolo si o sa iti scaneze camera pe urma o sa-ti dea sa selectezi ce vrei sati copiezi in pc si dai copiere

| thealexzor explică (pentru AdrianoVV):

Multumesc, din pacate nu-mi gaseste camera sad. Multumesc mult oricum.