| KikiRiki98 a întrebat:

Salut, as vrea sa ma angajez ca reprezentant avon.Imi puteti spune varsta de la cat este permisa si ce trebuie sa fac. Funda:*

Răspuns Câştigător
| bianca9422 a răspuns:

Trebuie sa ai 18 ani ca sa poti semna un contract
dar din cate stiu eu te poti inscrie pe numele unuia din parinti, daca ei sunt de acord

ai grija ca trebuie sa fi responsabila cu banii!

6 răspunsuri:
| bianca a răspuns:

Te pot inscrie eu pe numele unuia din parinti

da-mi add avonromania1@yahoo.com sau bia_coolgirl94

Răspuns utilizator avertizat
| szaboeva a răspuns:

Ai putea incerca si ca si reprezentant Ebiju, daca doresti iti trimit un catalog si dacaiti place te inscrii, id-ul meu este evaszabo83

| problematic a răspuns:

Trimite-mi adresa ta de e-mail printr-un mesaj (vezi in stanga la meniu) si te pot ajuta. Este vorba de o jumatate de ora pe zi in fata calculatorului.

| MeGustaaa a răspuns:

Peste 16 ani

| pici6 a răspuns:

Buna, nu conteaza varsta, daca nu ai 18 ani te poti face reprezentanta pe numele mamei sau al tatalui, bineinteles daca sunt ei de acord. Bianca, ce pot sa zic,,, atata timp cand dai catalogul doar la persoanele care ii cunosti tu bine, nu are nici o treaba cu responsabilitatea, crede-ma :* sper ca ti-am fost de ajutor dragutzicaa pup