| anonim_4396 a întrebat:

Salut! As vrea sa ma angajez la Glovo/Tazz. Am 17 ani si detin peemis de conducere cat. A1 si as vrea sa fac delivery cu scuterul. Unde m-am informat eu am vazut ca se cere varsta de 18 ani dar eu am cunoștințe minore care lucreaza. Cum as putea si eu sa ma angajez?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Intrebi pe acele cunostinte minore cum ai facut ei de s-au angajat si tu nu poti.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Probabil cunostintele tale minore livreaza folosind conturi ale unui major.