| Rapha91 a întrebat:

Salut.As vrea sa stiu care este chestia cu anumite site-uri unde poti sa faci bani(si nu spuneti site-uri xxx).Eu unul am auzit de dropshop sau ceva de genul si daca stiti cum se fac mai usor doar lucrand de pe pc sau altfel.P.s:Am 15 ani.

Răspuns Câştigător
| Delmo_Catalin_1984 a răspuns:

Fiverr.com ar fi un site, depinde la ce te pricepi: scris articole, redactare, traduceri etc.
Un altul ar fi freelancer.com.
Poti lucra cateva ore si incasa banii in cont de paypal.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce stii sa faci pentru banii aia?

| Ady117 a răspuns (pentru suntserios):

Ești amuzant uneori, chiar dacă numele contrazice astalaughing
Te văd mai mereu pe TPU răspunzând la oameni și uneori dai niște răspunsuri amuzante sau cel puțin au înțeles amuzant, deși tu poate ești serioslaughing

| suntserios a răspuns (pentru Ady117):

Ce e asa amuzant in raspunsul asta?

| Ady117 a răspuns:

Păi el a întrebat dacă știm vreun site în care se poate face bani pe PC și tu i-ai răspuns cu " ce știi să faci pentru banii ăia? " Dacă știai un site sau mai multe, i le spuneai și el alegea cel căruia îi place și la care se pricepe.