| NuStiuNimic a întrebat:

as vrea sa va cer si voua parerea am un iphone 3g original dar e cam vechi si are destule probleeme acum e la facut a avut probleme cu softu si butonu de pornire m-am gandit dupa ce il face sa il vand si sa imi iau o replica a samsugului galaxy s2 : http://www.bestdual.ro/31-galaxy-s2-dual-sim.html ce imi recomandati sa il vand si sa mai imi adun bani sa imi iau originalul sau sa imi iau copia pentru ca e identica?

1 răspuns:
| Anonymousbyme a răspuns:

Eu îți recomand un tel. mai bun. Uite top 10 recomandari de mine:
1. iPhone 5
2. iPhone 4s
3. HTC One S
4. HTC Evo 3D
5. LG Optimus 3D
6. Sony Xperia Play
7. Nokia Lumia 900
8. Nokia Lumia 808
9. LG Optimus L5
10. Samsung Galaxy Note 2