| NuStiuNimic a întrebat:

as avea si eu o intrebare despre Repliciile unui telefon ( Samsung Galaxy Note 2 ) http://www.bestdual.ro/37-galaxy-note2-dual-sim.html aici este telefonul pe care as vrea sa mi-l comand numai am o nelamurire merg aplicatiile care merg si pe originalul sau numai unele? si ar merita sa dau bani pe el? voi ce ziceti?

2 răspunsuri:
| serioux27 a răspuns:

Asta este cu siguranta facatura deoarece scrie ca ecranul este de 5.3 inch! Total gresit. Ecranul unui Note 2 original ar fi de 5.5 inch! Te sfatuiesc sa nu il cumperi de pe acel site!

| NuStiuNimic explică (pentru serioux27):

Stiu, este o replica e ceva normal sa nu fie la fel ca originalul dar pe mine ma intereseaza aplicatiile daca merg