| ady_4274 a întrebat:

Salut as vrea sa vand si eu o casa, e in salaj sectorul 5 nu e o zona buna ferentari daceea nu vine nimeni interesat
As vrea sa o vand la o agentie ceva nu la un om care vine sa o cumpere sa o vand la o agentie ceva unde sa mi-a cumpere ei si sa o vanda mai departe cat mai repede mersi

5 răspunsuri:
| claudiea79 a răspuns:

Depinde cit ceri pe casa? daca se asculta manele pe acolo? ai apa calda? wc? gaze? lumina? poti sa dai anunt in ziarele; .anuntul.telefonic. sau www.anuntul de la a la z.

| karellen a răspuns:

Agentia e doar un intermediar ce-ti gaseste un (potential) client, nu o poti vinde la o agentie. orice cumparator va dori sa vada casa, fie prin agentie, fie direct

| mihaela_5389 a răspuns:

Cu cat o vinzibatting eyelashes? sper ca nu te deranjeaza intrebarea meabig grin
! te pup! mersi:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Contacteaza o agentie imobiliara, ori da un anunt intr-unul din ziarele cu un tiraj bun. Pentru orice zona se gaseste un cumparator. Nu toti oamenii care isi doresc o casa, au bani de "cartierul francez".

| Marin_Suraj_1996 a răspuns:

Posteaza si tu pretul te rog!