| Andrusk2 a întrebat:

Imi vand telefonul si este interesat de el un tiganus. Si maine vrea sa il cumpere. Sa am incredere?

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu! Mergi cu tata de mana la tranzactia asta, ca risti sa ti-l smulga din mana si sa fuga, iar dupa colt sa te astepte satra de tigani.

| danbnz a răspuns:

Nu te pune cu astia ca nu mai scapi de ei... gaseste alt client.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu tiganul nu te pui. Mai bine cauta alt client pentru ca risti sa ramai si cu telefonul luat si cu ochii in soare.

| IIIshaneIII a răspuns:

Am facut multe tranzactii de genul, am cumparat, vandut facut schimb si nu a fost nici o problema, in cel mai rau caz o sa incerce sa negocieze putin pretul, tranzactiile de genul se fac in locuri deschise si ziua pentru a evita eventuale probleme.

| Ivanov27 a răspuns:

Daca e tigan asta nu-l face si infractor!
Daca iti e frica ar fi bine sa te intalnesti cu el intr-o zona publica, unde sunt camere, aglomeratie pentru ca daca asta va fi intentia lui nu o va face. Si mi se pare rasist lucrul pe care l-ai spus.

| Stincker3043 a răspuns:

Mergi cu alt prieten, inregistrezi totul pe ascuns. Daca iti ofera pe telefon cat vrei tu si primesti banii pe loc cash, fa-ohappy

| Denisa80 a răspuns:

Hm. Depinde. Adica maine daca te vezi cu el, ii spui sa iti pregateasca banii si tu ii dai telefonul rolling on the floor.