| Rareş_Alessio_Boboc_1999 a întrebat:

cum pot face sa mi se vanda produsul mai repede? Am un Xbox 360 si 2 jocuri pe cd la el si tot incerc sa il vand si nu se vinde. Il am la 500 lei deoarece este aproape nou, pe olx am vazut si mai scumpe si nu as prea vrea sa scad din pret. Ar fi cineva din acest site interesat sa cumpere un Xbox 360 + 2 jocuri (Saints Row si Metal Gear Rising) are 4GB consola dar ofer si stick de 16GB.

Răspuns Câştigător
| Diavolo18 a răspuns:

Promoveaza-ti anuntul si selecteaz optiunea si de livrare si asa ai sanse sa-l dai.

| Rareş_Alessio_Boboc_1999 explică (pentru Diavolo18):

Multumesc, am facut deja asta, am avut ceva oferte, oricum nu ma grabesc, doar ca am gasit o oferta destul de bunicica la PS4 pe internet si de asta am zis sa incerc si aici.

5 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

Avand in vedere ca la 700 iei un xbox one, nu e de mirare ca nu il vrea nimeni laughing

| Rareş_Alessio_Boboc_1999 explică (pentru aXy99):

Uita-te pe olx la alte anunturi sa vezi acolo preturi.