| Raul2802 a întrebat:

Aveti idee cam cat se castiga ca si colaborator curierat.Adica sa transport coletele cu masina mea, am vazut multe persoane de la mine din oras care transporta colete cu masini personale si ma gandeam ca se castiga destul de bine daca sunt asa multi

1 răspuns:
| Adrian_Mares_1972 a răspuns:

Ma indoiesc ca se castiga asa bine, este vorba pana la urma despre cerere si oferta.Incercand ai putea sa afli mai bine decat intreband, daca se castiga bine nimeni nu-ti v-a spune, nu ar avea chef de concurenta. Daca nu se castiga, iar nu cred ca vei afla, au grija altii sa te manipuleze.Incearca,cere detalii le ofertanti, nu aici.