| Dragonasu474747 a întrebat:

Salut, aveti idee cam ce salariu are un sub ofiter jandarm MAI in Bucuresti?

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

| Ionut231312 a răspuns:

Depinde de grad, ca incepator ai cam 2000+sporurile(mancare, haine, chirie daca e nevoie), cu tot cu sporuri ai ajunge cam la 3500

| mgtow a răspuns (pentru Ionut231312):

Slab mai ales in lei. Si soferii pe autobuz castiga peste 1000€ in Bucuresti

| Ionut231312 a răspuns (pentru mgtow):

N-as crede asta, dar daca esti din Bucuresti probabil ca stii ce zici...

| mgtow a răspuns (pentru Ionut231312):

B - CJ - TM si oradea asa plateste

| Ionut231312 a răspuns (pentru mgtow):

Oricum s-a dat lege, iar salariile politistilor(si probabil ale jandarmilor) vor creste de la 2200 cat sunt acum(aproximativ), la 3100+ sporurile, asta pentru un subofiter incepator

| mgtow a răspuns (pentru Ionut231312):

Vezi tu dar tot soferii castiga mai bine in orasele alea. Iar eu castig 3000€ pentru ca transport marfuri periculoase in container

| Ionut231312 a răspuns (pentru mgtow):

Asta stiu, dar cel putin in Bucuresti ai nevoie de nervi puternici laughing