| Flavius1998 a întrebat:

Salut,

Care stie niste site-uri [ cel mai bine romanesti ] care sa ofere un anumit procent dintr-un produs pe care il sponsorizeze, adica cu un link de afiliat sa-l pui pe propiul blog / site / facebook etc.?

Iar ei te platesc cand un produs este cumparat de pe link-ul tau...

Va rog mult sa ma ajutati

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

2parale si profitshare sunt cele mai mari din Ro

2 răspunsuri:
| vodak a răspuns:

Fa-ti cont gratuit de afiliat pe 2 parale:
http://fans-like.com/afiliere-2-parale
Promovezi branduri cunoscute din Romania si castigi procent din valoarea produselor vandute prin promovarea facuta de tine. Sunt persoane pentru care aceasta e sursa principala de venit.