| xqhabbe a întrebat:

Salut,caut si eu un fotograf bun pentru botez stau in Germania zona Heilbronn, as vrea ca fotograful sa fie din badenwurttenberg si suma pe care o doreste
Multumesc pentru raspunsuri :*

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

N-ai acolo prin Germania ceva site cu oferte de genu'?

| xqhabbe explică (pentru sierra1):

Nu am cautat si nu am gasit nimic de genul

| sierra1 a răspuns (pentru xqhabbe):

"Nu am cautat..."

poate n-ar strica să incerci

| xqhabbe explică (pentru sierra1):

Nu am cautat si nu am gasit nimic de genul : ma refeream ca nu am gasit nici un site nimic

| sierra1 a răspuns (pentru xqhabbe):

" xqhabbe explică: Nu am cautat si nu am gasit nimic"

logic

| GabiDumitrescu a răspuns:

Te-ai gindit ca exista romani care fac deplasari in strainatate si poti iesi mai ieftin decat unul local care furnizeaza aceeasi calitate? De exemplu - https://fotografnunta-iasi.ro/