| AlexMaftei2001 a întrebat:

Salut.Ce afaceri mici poti porni cu 1000 de euro?

9 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Pentru a face o afacere trebuie sa cunosti bine domeniul vizat.
In caz contrar iti poti pierde banii foarte rapid.

| Catrice a răspuns:

Pacanelehee hee

| Werrich a răspuns:

Iti cumperi bilet si emigrezi in Suedia, astia dau ajutoare sociale mari.

| AlexMaftei2001 explică (pentru Werrich):

Poti sa iti trimiti familia.

| Werrich a răspuns (pentru AlexMaftei2001):

Depaseste 1000 de euro, era 600 euro/persoana. Am 2 parinti si 1 frate, iti dai seama cat ma costa.

| Silwian a răspuns:

Împrumut cu camătă,!?

| M1h0i a răspuns:

In primul rand trebuie sa ți placa ce faci. De exemplu eu cu 1000 de euro as baga in bursa și in crypto, dar tu faci ce crezi și ce ți place, bafta!

| AlexMaftei2001 explică (pentru M1h0i):

Am investitii in bursa si crypto deja.

| Caesarleurdeni a răspuns:

Salut
Nu prea poți. Unei afaceri propriu zise ii trebuie minim 10k
Cu 1000 euro cumperi o drona cu o camera full HD sau o camera full HD normala și mergi la evenimente cu ea, la nunti, botezuri etc. Va fi greu la inceput, dar după ce vei face primele evenimente cei la care ai fost le vor spune și altora și așa afla mai multa lume de tine. Trebuie neapărat să te perfecționezi.