| adrian_2389 a întrebat:

Sall TPU
Ce afaceri poti face cu 100 de mii de euro?
Afaceri din care sa scoti bani multi

2 răspunsuri:
| ATHOS a răspuns:

Ai acesti bani? Daca da, atunci sfatul meu este sa te adresezi unei banci unde exista specialisti care se ocupa de investitiile celor cu bani multi (peste 100. 000 de euro).
Desigur exista multe alte variante de investire(afacere proprie, bursa, imobiliare...) insa pentru asta este nevoie sa te pricepi (afacerile nu se fac dupa ureche).
Bafta!

| MCrowley a răspuns:

Eu as face farmacie... e rentabil.Mama...(nu numa ea) lucra la farmacie si face vreo 50-60 de milioane pe zi!tongue