| mafiot1 a întrebat:

Salut.As vrea sa imi iau al 2lea serviciu, dar doar Part Time, 4 ore pentru ca la primul serviciu lucrez 8 ore si as vrea sa sa stiu ce salarii ofera in 2019 la 4 ore Part Time Supermarketurile Auchan, Penny, Carrefour, Mega Image etc. Ps:Vreau doar in timpul saptamanii sa lucrez 4 ore.Ps sunt din Bucuresti si vreau doar din Bucuresti.Multumesc.

4 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Intre 700-1000 lei.

Răspuns utilizator avertizat
| Frank51 a răspuns (pentru mafiot1):

La orice magazin iti ofera salariu minim part time, care este 1040 de lei brut(659 net), la care se adauga sporuri de weekend, si alte beneficii. Eu am lucrat la Carrefour si am luat net aproximativ 800 de lei pe luna. Poti lua si 1000 de lei, dar asta doar dupa ceva timp.

Răspuns utilizator avertizat