| anonim_4396 a întrebat:

Daca ai cont pe ejobs, bestjobs, linkedIn, mai sunt si alte site-uri importante pe care merita sa iti faci cont pentru cautarea unui loc de munca? Mai erau cateva dar cu putine locuri de munca postate. Ce imi recomandati?
Multumesc!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
7 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Ce oras/ce stii sa faci? Uneori e suficient sa iesi din casa si sa iti cauti loc de munca direct, cu teancul de CV-uri in mina...

| AmandinaDragan a răspuns:

Ejobs, bestjobs sunt glume proaste.

| teclado a răspuns:

NU MUNCI NIMIC PT ALTII DE CAT IN PERIOADA IN CARE TE DUCI SA FACI PRACTICA PE MARFA LOR
si sa iti faci aleea ta plina in cimitir
apoi dupa ce ai distrus stricat pe banii altora
fa-ti o persoana fizica autorizata
PRESTEAZA TU PENTRU TINE NU II MAI IMBOGATI PE ALTII

| elmeksadin a răspuns:

Buna,ce religie ești tu?

| johnnny123 a răspuns (pentru elmeksadin):

Omul întreabă pe ce platforme poate să-și caute loc de muncă, tu-l întrebi ce religie are. Ce relevanță are asta?

Răspuns utilizator avertizat
| elmeksadin a răspuns:

Întrebarea pe care am pus-o nu e penibilă, Daniel întrebam pentru că știu pe cineva care angajează SI din cauza asta ..SI e serios..dar...scuze. nu am explicat de ce am pus întrebarea.

| sintaxecf a răspuns:

Salut depinde de domeniul pentru care esti interesat! De exemplu nu de mult timp am auzit ca s-a lansat un portal de locuri de munca exclusiv in domeniul portuar maritim si fluvial, santiere si ateliere navale, platforme petroliere etc.
Website-ul se numeste JobsInPort iar adresa este https://jobsinport.eu
Succes!