| huntsman44 a întrebat:

Salut. Cine are Revolut va rog sa imi spuneti ce comisioane sunt la platile cu cardul, concret, cat si la retragerile de la atm. Am cautat la ei pe site dar am ramas nelamurit.

Ma intereseaza daca mi se opreste comision daca platesc cu revolut in magazin sau online sau daca este comision de administrare lunara si daca pot platii cu telefonul prin NFC si daca imi ia comision

2 răspunsuri:
| AnemonaP a răspuns:

0 comision, 0 la retrageri. Administare lunară e doar dacă îți faci card premium, dacă alegi opțiunea.
Pentru informații 100% corecte, du-te la ajutor pe aplicație și vorbește cu un agent, te va lămuri.

| patrik986 a răspuns:

Nu platesti nimic, stai linistit.