| Andreea_Roxxana_2000 a întrebat:

Doresc sa imi folosesc cardul Revolut pentru salariu, iar apoi sa virez banii primiti intr-un cont (al mamei mele ) de la BT. Ce comisioane se percep pentru sume mai mici de 2000 de lei pentru tranzactii? Exista vreun comision perceput de revolut atunci cand imi va fi virat salariul pe card? Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nici sa nu te gandesti la primit salariu pe Revolut... trecand peste partea in care nu iti va putea face firma transfer... Salariu il iei pe card bancar. Revolut il folosesti pentru schimba valutar cand ai nevoie.

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Este chiar atit de greu sa te duci la bancă si sa îi întrebi? Doar acolo vei gasi raspunsurile la intrebarea ta, la bancă nu pe TPU unde fiecare spune ce vrea, ce stie si nimic exact oficial.

| GabiDumitrescu a răspuns:

NU doresti sa iti folosesti cardul Revolut pentru salariu, crede-ma. Utilizez Revolut, e misto, dar SUB NICI O FORMA nu l-as folosi drept card de salariu.

| Aliveralovera123 a răspuns:

Salut, daca vrei sa faci si tu bani folosind telefonul mobil Android sau IOS doar uitandu-te la videoclipuri si jucandu-te niste jocuri, este foarte simplu
1. Intra pe acest link http://bit.ly/39eXD4N creaza-ti un cont si vei primi automat 1 euro pe care ii si poti retrage instant
2. Uita-te la videoclipuri si vei fi platit pentru asta
3. Joaca-te joculetele din aplicatie si vei fi platit pentru asta
4. Retrage banii prin paypal sau alta metoda