| Cristian_3186 a întrebat:

Salut.cine stie un loc de munca in iasi.Eu am terminat liceu anul trecut de atunci nu mi-am gasit nimic de munca. Daca stiti ceva locuri de munca ajutati-ma, dar nu gen inginer sau nu stiu ce altfel de chesti din astea pentru ca nu am experienta, abia am terminat liceu.Multumesc

Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

Nu esti singurul, majoritatea suntem in aceeasi ipostaza.

1 răspuns:
| loveyouschatz a răspuns:

Http://www.fanslave.net/ref.php?ref=44005 te inregistrezi , iti trebuie sa ai si facebook si faci bani din clickurile de pe facebook . usor si foarte simplu