| bogdannn114 a întrebat:

Salut, cineva care are aplicatia smart token de la raiffaisen va merg confirmarile pentru plati?

3 răspunsuri:
| SingleForOne a răspuns:

Nu am platit nimic astăzi, dar da, mie îmi merge.

| bogdannn114 explică (pentru SingleForOne):

Ma refer astazi, am autorizat din aplicatie si nu mi-a luat banii de pe card

| CatalinXcel a răspuns:

Eu încercăm sa fac plăti online însă după adăugarea acelei parolei statice de 6 cifre nu mai primeam mesajul sms. I-am contactat telefonic la *2000 și mi-au spus ca totul e ok din partea lor și sa încerc reluarea plății a doua zi, ca cel mai probabil e o problema la site. Menționez ca am încercat și prin smart token cat timp am fost cu cei de la call center la telefon dar în zadar. A doua zi am reluat același plata și am primit sms-ul imediat, deci s-a rezolvat problema de la sine. Dacă nu reușești, te-aș sfătui sa suni la *2000 și te vor ajuta. O zi frumoasă și bafta!