| BrokenAngels a întrebat:

Bună TPU. Dacă merg la lidl și am aplicația "lidl plus", pot plăti doar cu cardul?

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu.
poti plati si cash la casa

| mihai69 a răspuns:

Poți plăti cu orice mijloc de plată (cash, card, bonuri de masă etc.).

| Catrice a răspuns:

A stai sa înțeleg tu ești din ala de crede ca un card de fidelitate are bani pe el? laughing

| Fatamuntilor a răspuns:

CU aplicatia lild plus ai anumite produse la reducere, iar cand atingi praguri ai gratutati.Cu cardul lild plus scanezi la codul QR.la casa.
Folosesti cardul bancar, nu cel de pe aplicatie.

| Hyperion7 a răspuns:

Că ai sau nu aplicația Lidl plus, poti spune personalului de la casa că dorești să plătești cu cardul și plătești fara probleme.
Lidl plus e doar pentru reduceri și cam atât.

| ReddY25 a răspuns:

Poți și cu numerar, depinde cum preferi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.Poți sa plătești cash fără nicio problema!