| valy86 a întrebat:

Cum fac sa investesc la bursa. Ce pasi trebuie sa fac? Multumesc

Răspuns Câştigător
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Salut.In Romania nu exista bursa, exista dar ce exista nu e bursa.Nu iti pierde timpul si banii pe asa ceva.Bafta!

2 răspunsuri:
| tiriboxi a răspuns:

Buna cred ca nu este cea mai buna cale de a investi banii dar este optiunea ta unde investesti, eu recomand tuturor persoanelor dispuse sa faca investitii cu grad de risc zero in franciza de retea pentru mai multe detalii contact tiriboxi@gmail.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ITI deschizi un cont online, eu am Tradeville si sunt foarte multumit, pentru mai multe detalii : toti_hari@yahoo.com