| PistaMatei a întrebat:

Salut,cum pot face itm pentru Unturned si Team Fortress fara hack si fara sa le cumpar(pentru ca vreau sa le pun pe steam marketbig grin)? Say stiti vreo Alta metoda de a face bani pe steam?

5 răspunsuri:
| Ykuzo a răspuns:

1. Trebuie sa bagi bani reali in steam o singura data pentru a putea vinde obiectele.
2. Intrii in joc, te joci, primesti obiecte, le vinzi.

| KodrutZ a răspuns (pentru Ykuzo):

Iegzact. Eu jucam de rupeam TF acum vreo 10 ani si de curind am descoperit ca am o gramada de chestii de vindut. Am facut vreo 3.5 EUR, lol.

| Adrain121 a răspuns:

Am gasit un site in care doar invitii pe oricine si castigi coins cu care invartesti un ban sau joci barbut cu altii si castigi itm CS:GO http://csgowealth.com? r=47558 Intrati achi.

| adess a răspuns:

Cumpara Cs:go e 11Euro, poti sa il gasesti si la 5 redus.Eu intr-un an am facut in jur de 100 de euro din care mi-am cumparat skin-uri si alte jocuri.

| PistaMatei explică (pentru adess):

Am cs go, cum ai facut?