| pitbullbulterier a întrebat:

Salut cum pot face rost de bani la varsta de 15 ani?
vreau sa strang ca sa imi iau un telefon nou

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aceasta este o ocazie foarte buna, daca vrei sa faci ceva bani de acasa, lucrand din fata calculatorului. Ti se ofera un bonus de 8 euro la inscriere: http://lucreazaonline.ro/1034
Eu am scos pana acum prima plata de 30 de euro, site-ul e inca la inceput dar pare promitator.
Iti urez succes!

Răspuns utilizator avertizat
| Lex169 a răspuns:

Colindat, vinzi tigari la suprapret(doar daca gasesti ieftin), mai bagi si la pariuri, dai cu lopata iarna, strangi frunze, plimbi caini, repari PC-uri/Laptopuri/Telefoane(daca te prcepi) si tot asa.Eu asa mi-am castigat banii cand erma la liceu happy

| TerenteFTW a răspuns:

Daca ai in orasul tau Kaufland de ex poti sa incerci acolo sa te angajezi ca sa livrezi ziare, lucrezi 1zi/saptamana sau la orice alt loc unde angajeaza muncitori necalificati... spalatori de vase etc