| numesiprenume0 a întrebat:

Cum pot sa joc online la casele de pariuri? Exista riscuri? Care ar fi cea mai sigura?

2 răspunsuri:
| Alexuţ02 a răspuns:

Faci cont pe efbet, fortuna, casa pariurilor, etc, sunt multe case online.

Depui niște bani în cont și te joci... Dar nu știu dacă ai pe ce, toate meciurile sunt suspendate, cred că poți juca la bile 6/49, dar alea mi se par făcături

O casă online e ca una reală, doar că nu mai mergi să pui biletul, etc, e sigur din orice punct de vedere, vezi unde alegi să joci și ce casă

*Neapărat 18 ani +

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Chiar nu știi riscul unui pariu?