| gongsterbeep a întrebat:

Da-timi si mie va rog niste firme la care ma pot angaja sa lucrez de acasa pe calculator. Sunt la liceu si am nevoie urgent de bani. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Mayar a răspuns:

Stiu pe o colega ce a lucrat pe Freelancer : https://www.freelancer.com/? gclid=Cj0KCQiA8_PfBRC3ARIsAOzJ2urr2NbSKgU8yY8secQ3EIBgmMPmtoBnMqmvoY2cMSDgAxCK0Y5hgrQaArtIEALw_wcB&ft_prog=ABL&ft_prog_id=233148678158
ca si traductoare pentru nu stiu ce companii si zicea ca a castigat destul de bine, dar trebuie dati ceva bani pentru a te putea inscrie

| Mayar a răspuns (pentru Mayar):

Multa bafta!

| gongsterbeep explică (pentru Mayar):

Multumesc mult!

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce știi sa faci pentru banii aia?

| dinoebot a răspuns:

Pe fii atent iti faci un cont de pe link-ul de jos si incepi sa faci recomandari si castigi bani. Dupa ce faci destuli bani sa iti cumperi echipament poti castiga mai multi bani.
LINK-UL https://www.marketglory.com/strategygame/Dinostoic