| ButelieCuPetrol a întrebat:

Daca ai putea alege intre o afacere legala mai neprofitabila si una ilegala, bineinteles profitabila, in care ai investi?

Răspuns Câştigător
| cryssu2008 a răspuns:

O parte din mine ar zice sa o aleg pe cea neprofitabila ( sau cu un profit mai mic ), iar alta parte imi zice sa o aleg pe cea profitabila (ilegala).
Si balanta inclina spre un profit mai mic, adica cea legala, pentru a putea dormi cu capul pe perna. Mai bine sarac si curat big grin

3 răspunsuri:
| PetreConstanta a răspuns:

Afacere legala

| Flaviius87 a răspuns:

Daca as avea o siguranta (asi fi acoperit cumva 90%) as investi in cea ilegala!
Si alta parere care probabil nu te intereseaza, as incerca sa emigrez si sa imi fac drepturi intr-o tara care ma ajuta sa ma dezvolt, nu sa imi taie toate sansele inca din stadiu de proiect!
Orice decizie ai lua, succes!

| Fernando9Torres a răspuns:

afacerea legala pentru ca o sa ai controale si cea ilegala o sa fie inchisa