| laurass a întrebat:

As dori sa stiu care este domeniul in care se poate investi actualmente in Romania si ce afacere e considerata profitabila

2 răspunsuri:
cristian
| cristian a răspuns:

In agricultura este profitabil dar numai daca da Dumnezeu ploi la timp si nu in exces.

daniela
| daniela a răspuns:

In deriva in care pluteste acum Romania nu se stie ce mai e profitabil si ce nu... Parerea mea ca domeniul imobilira totusi ramane un domeniu de investit, daca nu ca stramosii nostri : aur, pietre pretioase etc