| Membru112 a întrebat:

in ce afacere as putea investi 1000 de euro?

Răspuns Câştigător
| Olivian007 a răspuns:

Daca esti pasionat, incearca sa faci o firma de hosting.vei castiga binisor, dar trebuie cumparate multe reclame, mai ales pentru inceput.Sau Haine, excursii, etc. Funda?

3 răspunsuri:
| pietrean a răspuns:

Sunt atat de multe domenii,in care ai putea investi acesti bani,ca nu mi-ar ajunge trei zile sa-ti spun.
Totul conteaza,de locul unde vrei sa-ti deschizi o afacere(daca ai spatiu,teren,constructie proprii),de oras sau sat,in ce zona a tarii sunt,de puterea de cumparare, de priceperea ta intr-un domeniu anume, etc.
Asa, poti sa-i investesti in orice afacere, daca iti este indiferent daca-i pierzi sau ii inmultesti.Mai ales acum, in conditiile economice dezastruase, este un risc foarte mare sa incepi ceva.Dar poate vad eu totul in negru, deoarece eu stau in Moldova si aici este sinucidere curata sa incepi o afacere.Eu am preferat, sa stau putin pe tusa(dupa 20 de ani de privatizare), sa vad cum mai merge economia.Dar am si o siguranta a zilei de maine, deoarece am iesit la pensie.Prefer sa-mi petrec timpul fara stres, raspundere, munca in prostie si sa ma mai relaxez in niste concedii, pe care nu prea aveam timp sa le fac inainte.

| spnr1 a răspuns:

Salut, talkfusion.com este o companie din SUA unde poti face bani buni indiferent daca ai studii superioare sau nu... daca te-ar interesa scrie...(talkfusions11@gmail.com)

| Alexutzu_Yo_1996 a răspuns:

In mancare laughing) Haine laughing)