| MAndrew a întrebat:

Daca ai un canal de Youtube cu muzica poti activa monetizarea din prima? Sau monetizarea se activeaza normal

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ştiu că monetizarea o poţi activa tu dar la un anumit număr de abonaţi, 10.000 mi se pare.

| adyurs a răspuns:

Normal

| VidaAdrian a răspuns:

Monetizarea se face in functie de abonati si de orele acumulate de vizualizare.
Am creeat un curs complet, pas cu pas unde iti arat cum sa iti creezi, personalizezi si cresti canalul de YouTube cu 20 de metode eficiente. Daca te intereseaza si vrei sa ai un canal de succes intra aici:
https://www.udemy.com/......utubeusor/