| Arhix a întrebat:

Salut,

Daca am un card bancar fara Internet Banking, doar cu plata cu confirmare prin SMS (3D secure), pot sa imi fac un cont de paypal?

1 răspuns:
| laeimbrea a răspuns:

Nu, cand iti faci un cont de PayPal o sa se faca o tranzacție in contul tau cu cei de la paypal si ai nevoie de 4 cifre din numele tranzacției si astea nu le trimit in SMS, ori scoti un extras de cont cu toate tranzacțiile si vezi acolo tranzacția cu ăștia de la paypal, ori iti faci internet banking.

Dar vezi ca o sa dureze câteva zile până se vede tranzacția in cont.