| Arhix a întrebat:

Cum fac tranzactii pe paypal daca cardul meu nu e cu Internet Banking, are doar 3D Secure?

Răspuns Câştigător
| MihaiNicu23 a răspuns:

Te duci la banca si activezi internet bankingul.

| Arhix explică (pentru MihaiNicu23):

Fara nu se poate?

2 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Momentan se pot adauga doar carduri de debit si de credit in contul PayPal, in vederea alimentarii acestuia sau efectuarea de plati online. Cei care detin un cont bancar in SUA pot adauga detaliile acestui cont, in vederea retragerilor si depunerilor directe de bani. Update: in noua interfata a site-ului Paypal este acum posibil sa adaugi un cont bancar romanesc doar pentru conturile business, nu si cele personale (confirmarea se face similar cu cea a cardurilor).