| Ghost13 a întrebat:

Daca ar fi sa-mi fac o afacere, in ce as putea sa investesc ca sa imi iasa un castig cat de cat mare?

Astept raspunsuri bune, dau FUNDA!
Multumesc!

4 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

In jocuri de noroc.
Viciul asta si iluzia castigului, va dainui vesnic.
Uite-te la Las Vegas!
Un oras opulent in plin desert.

| GeorgeH17 a răspuns:

Daca ai teren mult incearca o ferma de gaini ouatoare si cu un site web le vinzii(cu site-ul te pot ajuta daca vrei)sau cu iepuri(e cel mai usor) iti trebuie cel putin 2 perechi de iepuri si pe urma ei se inmultesc ingradesti terenul cu plasa de sarma si sapi vreo 50 de centimetri ca sa pui plasa si pe urma astupi (ca sa nu sape ei si sa fuga) si mancarea e vegetala si ai scapat, poti sai duci la un abator si ii faci bani.
Bafta!

| KodrutZ a răspuns (pentru GeorgeH17):

Sau legume, bio sau mai putin bio. Viitorul e in agricultura, ca acusi intra Romania in faliment si o sa mai fie bani de vicii din parti.

| Alex95BV a răspuns:

Poti sa faci bani buni fara sa investesti nimic si cu efort minim. Vezi aici http://www.youtube.com/watch?v=1_Uzb1h1l3g :)