Întrebare recomandată | Gabriel_Dumitru_1988_Wxep a întrebat:

Daca fac un card Visa, Maestro sau MasterCard, exista o "factura" lunara sau anuala pe care trebuie sa o plătesc deoarece am făcut acest card? Si daca da, cat costa aceasta?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu exista o factura lunara, exista in functie de banca un anume comision de administrare

1 răspuns:
| Panzer1945 a răspuns:

Este o taxa de administrare, e cativa lei pe luna. Difera de la o banca la alta.