| Sonnora a întrebat:

Salut, daca imi incarc contul de okazii.ro cu ajutorul cartele de Orange cu 10€, contul meu de okazzi va fi suplinit cu 10€? ca ce imi trebuie mie sa cumpar se vinde in RON ajutati-ma va rog

2 răspunsuri:
| Okaziiro a răspuns:

Buna ziua,

Suma aferenta unei alimentari prin sms din reteaua Orange este de 10.10 euro. Daca alegeti aceasta metoda, soldul contului detinut in cadrul site-ului se va suplini cu valoare de 10 euro. Cu ajutorul acestei valori asociate contului puteti achita serviciile Okazii.ro de care ati beneficiat, nu si produsele sau serviciile achizitionate de la alti utilizatori.

Platile aferente unei tranzactii incheiate pe site se realizeaza doar catre vanzatorii produselor, prin metodele stabilite de acestia si afisate in pagina vanzarii produsului dorit de catre dumneavoastra.

Pentru orice intrebari, nelamuriri sau informatii suplimentare legate de activitatea dumenavoastra de pe Okazii.ro, nu ezitati sa-i contactati pe colegii mei din echipa Asistenta Clienti Okazii.ro, pe e-mail la suport@okazii.ro sau telefonic la 0374.652.944 (0374. OKAZII), de luni pana sambata, intre orele 9.00 -21.00.

O zi placuta,
Okazii.ro

| Sonnora explică (pentru Okaziiro):

Dar produsele care imi trebuie sa le cumpar sunt in RON