| danut2244 a întrebat:

Salut, daca primesc un cod paysafe card de la un prieten si codul acela il pun pe contul meu my pasafe card acel prieten mai poate folosii codul sau doar eu de pe cont?

Răspuns Câştigător
| MooN204 a răspuns:

Ce intrebare e asta? orice cod valoric dupa ce l-ai folosit nu mai il poate folosii nimeni si nimic dupa activare.

| danut2244 explică (pentru MooN204):

Pai da, dar pana sa il folosesc eu. Gen vreau doar sa il pun in contul meu de my paysafe card. Pana sa il il folosesc eu, doar sa il pun in cont, el poate sa il folosesca?

| anonim_4396 a răspuns (pentru danut2244):

L-ai pus in contul, codul e folosit ca si cum ai plati cu el.
Asa e cand se baga copii.