| Bloock a întrebat:

Salut, de pe 15mai cand scapam de carantina, se vor redeschide cafenelele/barurile?

12 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Inca nu se stie, vom afla atunci daca se vor redeschide sau nu, probabil ca nu imediat.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu, deoarece ar insemna sa deschida si mallurile(molurile) si acest lucru nu va fi posibil, deoarece in spatii inchise si locuri publice vom purta mască la gură, cum sa bei cafea sau suc cu masca pe față. Bucura te ca după 15 mai numai trebuie sa face m cerere pentru a ne duce la supermarket, vom putea circula ca si inainte de virus doar ca acum va fi cu mască.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu

| Andreeush a răspuns:

Nu se știe sigur.

| JicaContra a răspuns:

Daaaa, niste coronavirus proaspat la terasa

| Digikey a răspuns:

Se deschid dar din cauza masurilor de siguranta au voie inauntru doar cate o persoana.

| JulyDreams a răspuns:

Nu cred. Vrei sa ne faci cinste, de ce intrebi?

| Bloock explică (pentru JulyDreams):

O bere, o cafea, ce vrei?

| JulyDreams a răspuns (pentru Bloock):

Dalgona!

| Bloock explică (pentru JulyDreams):

Pe 15 sa vii sa iti fac cinste

| JulyDreams a răspuns (pentru Bloock):

Ataaat. mersi anticipat

| alexTechGuy a răspuns:

Nu,se vor deschide mai tarziu