| HeyMan a întrebat:

Salut! De unde pot comanda acele parfumuri/testere de o calitate foarte bună, engross? Am cumpărat de la alte persoane care le vând cu un anumit preț dar bănuiesc ca ei le ia la un alt preț pentru a le vinde asa. Deci, de unde le cumpara ei? Mulțumesc anticipat

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Testerele de parfum nu sunt vanzari legale, deci nu ai de unde sa le cumperi.
Testerele au menirea sa fie oferite gratis, magazinelor care vand parfumuri si sa fie expuse in magazin, ca lumea sa le incerce.
Dar uite ca sunt furate si vandute ilegal, pe sub mana, de diversi comercianti ilegali.
Evident ca nimeni nu-ti poate da sursa de unde le cumapara ei, ca-s luate ilegal, furate adica!

| HeyMan explică (pentru Violleta2022):

Știu foarte bine ce spui dar nu știu dacă parfumurile despre care vorbesc eu sunt chiar originale. Sunt vândute de diferite persoane, engross. Dar nu sunt nici replici. Poate cineva știe despre ce este vorba.

| Violleta2022 a răspuns (pentru HeyMan):

Asta nu-ti poate spune nimeni, fiindca asta este marfa de contrabanda, ilegala!

| Zoltán_Csáki_1972 a răspuns:

Oriflame, Avon, Farmasi.
Dorești să te axezi pe acest domeniu?