| Sternex a întrebat:

Deci sunt utilizator paypal cu "Accout type : Premier" daca as face upgrade la cont, pentru a avea "Business" cam cati bani as putea sa trimit pe card intr'o zi sau intr'un an? Acum pot sa trimit pe zi : 500 euro si pe an 2.500.000 euro.

10 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Si nu iti ajung limitele astea?

| Sternex explică (pentru KodrutZ):

Nu. Imi vin cate 100 si ceva de euro la cateva zile.

| KodrutZ a răspuns (pentru Sternex):

Pai cum nu iti ajung pentru 100 si ceva EUR la citeva zile?

| Sternex explică (pentru KodrutZ):

Pai trec de limita anuala si dupa nu mai pot face, nu intelegi? straight face

| KodrutZ a răspuns (pentru Sternex):

Pai nu inteleg cum treci de 2.500.000 anual daca faci 100 la citeva zile.
P.S. Ce mina de aur ai gasit?

| Sternex explică (pentru KodrutZ):

Eu am vrut doar sa stiu daca pot sa cresc limitele nu sa iti zic tie cum "sap" dupa bani.

| KodrutZ a răspuns (pentru Sternex):

E suficient sa zici "poker" sau "affiliate marketing", chiar si "PayPal hack", nu am nevoie de mura in gura. Intrebam ca fapt divers, intotdeauna e binevenita informatie in plus din domeniul asta de la cineva care chiar face bani, ca pe site-urile "de gen" numai oameni care fac bani nu scriu in cele mai multe dintre cazuri. In alta ordine de idei, contul tau Premier e "Verified" sau nu? Ca si eu am premier si stiu ca pot sa primesc toti banii din lume, nu e nici o limita.

| Sternex explică (pentru KodrutZ):

Da'mi id-ul tau de mess si vorbim acolo, sa nu o mai tot lungim aici.

| KodrutZ a răspuns (pentru Sternex):

Ti-am lasat PM cu id-ul.

| Sternex explică (pentru KodrutZ):

Pai dai accept.