Întrebare recomandată | ursachy a întrebat:

Am cont premier pe paypal si am primit 500 euro, iar la view limits imi apare 500 dolari e limita pe zi, am incercat sa-i pun pe card dar imi spune ca tranzactie nu poate fi procesata, am ales doar 400 euro sa intra si nici asa nu merge, trebuie sa fac un upgrade la cont sau ce?

4 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Ar trebui sa nu fie probleme. E verified sau inca nu?

| KodrutZ a răspuns:

400 Euro equals
538.08 US Dollar, DOOOH! Daca limita e de 500, incearca si tu cu o suma SUB limita aia...

| ursachy explică (pentru KodrutZ):

Mersi frumos dar am rezolvat-o pana la urma, am convertit contul in euro si am putut sa scot tot