| sunt a întrebat:

dupa cum stiti peste cateva zile va fi Craciunul, iar eu nu stiu ce sa-i cer de la,, MOS CRACIUN"... dati-mi niste idei va rog. Am 12 ani big grin

Răspuns Câştigător
| maria4567 a răspuns:

Pai pentru varsta ta ai putea sa-i ceri o carte de citit,diferite cosmetice pentru copii pentru ca ai ovarsta destul de mare, haine, diferite dulciuri indiferent de poftele tale sper ca te-am putut ajuta

2 răspunsuri:
| bogdyronaldo99 a răspuns:

Buna.Pai ce iti doresti tu cel mai mult.Un laptop/calculator, ps 2/3, xbox 360, PSP, un telefon nou.Nu stiu.Eu asta as cere in locul tau. Funda?

| lauriku a răspuns:

Un laptop:X